Social Media Manager

Tražimo novog člana tima za posao / poziciju Social Media Manager u Beogradu.
Budi deo ambicioznog tima profesionalaca koji želi da postavlja standarde u svetu digitalnog marketinga.

Rok za prijave: – 24.01.2024

Detaljne informacije pročitajte u nastavku oglasa za posao.

Social Media Manager Posao

Došlo je vreme da proširimo naš tim u oblasti društvenih mreža. Tražimo osobu za poziciju Social Media Manager, odnosno osobu koja će se baviti upravljanjem društvenih mreža za naše klijente, koja će kreirati atraktivne sadržaje, osmišljavati vizuale za cover-e, banere i sl. Ako ne znaš, naučićemo te kako da kreiraš različitu publiku, radiš oglašavanje i još mnogo toga. Radno iskustvo je poželjno, ali nije obavezno. Mada, bili bi dobro u tom slučaju da imaš neke lične male projekte ili aktivnosti koje razvijaš u slobodno vreme. Obavezno nam ih pošalji da vidimo tvoj kreativni potencijal – i to automatski ispunjava uslove za tvoju prijavu.

Nudimo:

  • Rad u timu mladih i stručnih ljudi
  • Full-time posao
  • Hibridni način rada
    (3 dana office, 2 dana od kuće)
  • Stručno usavršavanje
  • Dodatni dani godišnjeg odmora
  • Bonusi i nagrade
  • Početnu zaradu od 70.000 din. do 120.000 din.
    (u zavisnosti od iskustva)

Posao i zaduženja Social Media Manager-a:

  • Učestvovanje u planiranju i razradi strategije i digitalnog nastupa klijenta.
  • Kreiranja kalendara objava u skladu sa planom i strategijom klijenta.
  • Komunikacija sa grafičkim dizajnerom i eksternim saradnicima.
  • Komunikacija sa pratiocima na društvenim mrežama.
  • Osmišljavanje, kreiranje, zakazivanje i objavljivanje sadržaja na društvenim mrežama.
  • Praćenje aktivnosti na nalozima klijenata.
  • Uspostavljanje saradnje sa influenserina.
  • Monitoring i evaluacija nastupa klijenta na društvenim mrežama.
  • Pisanja izveštaja i dokumenata vezanih za online prezentaciju klijenata.
  • Analiza nastupa konkurencije i industrije.
  • Osmišljavanje i predlaganje aktivnosti koje će unaprediti nastup klijenta na društvenim mrežama.
  • Oglašavanje na Meta platformi.

Od novog Social Media Manager-a očekujemo:

  • Završen fakultet ili da je završna godina studija.
  • Relevantno iskustvo u nekoj agenciji, ili firmi, ili da ima interesovanje za društvene mreže i digitalni marketing.
  • Da prati trendove iz sveta digitalnog marketinga.
  • Da zna da piše pravilno, koristi sva naša slova sa kvačicama i komunicira na prikladan način.
  • Poznavanje engleskog jezika.

Prednost dajemo osobama koje:

  • Imaju agencijskog iskustva (marketinške agencije).
  • Imaju iskustva u pisanju tekstova ili bloga (copywriting).
  • Poznaju rad u nekom grafičkom programu (PhotoShop, Canva i slično).
  • Poznaju rad u nekom CMS rešenju (WordPress i slično).
  • Znaju engleski jezik (C1 i više).

Prijave, odnosno motivaciono pismo sa CV-jem poslati na e-mail posao@imarketing.rs sa naslovom (subject-om):
– “Prijava za posao SENIOR Social Media Managerukoliko imate više od 2 godine iskustva ili
– “Prijava za posao JUNIOR Social Media Manager” ukoliko imate manje od 2 godine iskustva.

Ukoliko imate određeni portfolio, ili nešto na čemu ste radili a podelili bi ste sa nama, npr. neku objavu koji ste kreirali u Canvi, i slično, pošaljite nam i linkove do takvih sadržaja.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u prvi krug intervjua.

Možda ti odgovara neki od naših kurseva?